Реєстрація до ЗДО

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста, пропонуємо Вам зареєструватися на сайті Вінницької міської ради (vmr.gov.ua) в розіділі «Реєстрація до дитячого садочку».

Перед реєстрацією ознайомтесь з  Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти та статистикою зареєстрованих заявок.

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши  реєстраційну форму.

Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ЗДО, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі»,  дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде  запропоновано місце в обраному ЗДО або  іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу,  протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні,  завідуючій визначеного дошкільного закладу.

В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Положення про загально міську   електронну реєстрацію  дітей до закладів дошкільної освіти

Реєстрація дітей в РТГ